Медичне та
лабораторне обладнання
(044) 235 07 04
ALPINION Ультразвуковий апарат E-CUBE 5
A Ультразвуковий апарат E-CUBE 5
Выберите цвет!
Выберите размер!

ALPINION

 

E-CUBE 5 відмінно поєднує в собі компактність, розумні рішення і високу продуктивність. Чудова якість зображення є результатом перегляду компанією ALPINION акустичних технологій, які відмінно  обробляють ультразвукові сигнали.

E-CUBE 5 оснащений унікальними програмними пакетами для безлічі сфер досліджень, що дозволяє підвищувати достовірність і точність діагностики.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ

Чудова якість зображення

 • Акустичні технології

Інноваційні датчики ALPINION, які розробляє та виробляє безпосередньо сама компанія, прекрасно генерують і приймають сигнали, доставляючи їх з мінімальними похибками в саму систему для подальшої обробки.

Платформа обробки зображення

FleXcanTM, ПО на базі платформи візуалізації ALPINION забезпечує стабільні характеристики візуалізації і підтримує якість протягом усього часу збору даних про досліджуваний об'єкт. Дана структура, заснована на ПЗ, дозволяє легко вдосконалювати систему за допомогою нових технологій і функцій ALPINION.

• Програмна оптимізація зображення

Optimal Imaging SuiteTM, інтегровані постпроцесінгові програмні рішення ALPINION (SCI, FTHI, FCI та SRI) створюють оптимізоване зображення для кожного додатку за рахунок зменшення артефактів і посилення кордонів досліджуваних об'єктів. Це також дає користувачеві можливість оптимізувати зображення, покращуючи роздільну здатність і глибину проникнення УЗ-променів.

Простота і зручність

 • Нова платформа - Спрощення

Спрощена платформаE-CUBE 5 дозволяє скоротити час очікування відповіді на кожному діагностичному етапі, значно зменшує ймовірність збоїв і підвищує довговічність системи.

• Нові деталі - Безшумність

Ще одне нововведення ALPINION забезпечує безшумність середовища діагностики. В E-CUBE 5 рівень шуму кольорів зменшений до 30% на відміну від конкурентів, що допомагає користувачам зосередитися на діагностиці навіть у маленьких, чутливих до шуму приміщеннях.

• Нова концепція - Компактність

Тонкий корпус, легкий і компактний розмір роблять E-CUBE 5 ідеальним для використання в невеликих приміщеннях. За рахунок зміщеного центру ваги до низу E-CUBE 5 дуже стійкий, що забезпечує його безпечне транспортування між відділеннями клініки. 

Універсальність

 E-CUBE 5 забезпечує чудову продуктивність 2D-режиму, кольорового і спектрального Допплера на всіх додатках і різних типах пацієнтів. Розроблені програми роблять роботу користувачів надійніше і покращують діагностичну впевненість.


Конвексний датчик, який повністю оптимізований для черевної порожнини та акушерських досліджень, допомагає забезпечити відмінну якість зображення навіть при дослідженні дуже складних і огрядних пацієнтів.
Чудовий лінійний датчик ALPINION забезпечує точну діагностику в таких загальних дослідженнях, як:

- щитовидна залоза і судини;

- м'язово-скелетні дослідження.

 

Ефективний робочий процес

 E-CUBE 5 пропонує прості у використанні інструменти для оптимізації робочих процесів. Такі функції, як XpeedTM, гарячі клавіші, і Автотрасування спектра збільшує швидкість досліджень і забезпечують комфорт користувача.

 

Еще никто не комментировал данный ресурс, будьте первым!

Оставьте отзыв или задайте вопрос

Имя
E-mail
(не будет видно)

Уведомлять об ответах по почте
Отзыв / Вопрос
empty