Медичне та
лабораторне обладнання
(044) 235 07 04
Heine
Heine

www.heine.com.ua

Heine, Німеччина. Розташована біля м. Мюнхен (Німеччина), компанія HEINE OPTOTECHNIK розробляє і виробляє діагностичні інструменти високої якості з 1946 р. Професіонали охорони здоров'я в усьому світі визнали продукцію HEINE як продукцію з кращим ім'ям. Продукція HEINE відрізняється найвищою якістю та інноваційними розробками.

Сьогодні HEINE встановлює стандарти, за якими вимірюються всі інші діагностичні інструменти. 
В даний час HEINE є найбільшим в світі виробником ручних діагностичних інструментів і залишається сімейною компанією.

Технології / Виробництво

Сучасне виробництво розташоване в Німеччині та Швейцарії. Робота з першокласними матеріалами: фіброволокном, склом, спеціальними сплавами і поліпшеним термопластиком дозволяє інженерам HEINE постійно покращувати технологію виробництва, що забезпечує лідерство діагностичних інструментів HEINE. Результатом постійних зусиль є інноваційний дизайн та поліпшення можливостей діагностики.

Продаж та сервіс

У всьому світі є більше ніж 5000 дистриб'юторів медичних інструментів HEINE. Це говорить про те, що продукція HEINE не тільки доступна у всьому світі, а й про те, що Ви завжди отримаєте відповіді на Ваші запитання у підготовленого і кваліфікованого персоналу. Ви завжди будете забезпечені необхідним сервісом. Де б Ви не працювали, завжди поруч буде дистриб'ютор або представник HEINE.

 

Сортувати за: Список Таблиця Кількість товарів:

Heine SIGMA 250 Непрямий бінокулярний офтальмоскоп

 

Офтальмоскоп з кріпленням на окуляри – тепер з LED HQ.

Heine Ретиноскоп BETA 200

 

Ретиноскоп BETA 200 з функцією Parastop відрізняє сучасна оптика з мультипокриттям для яскравого рефлексу очного дна (фундус рефлексу).

Heine Ретинометр LAMBDA 100

 

Ретинометр LAMBDA 100 - це перший компактний інструмент для оцінки потенційної гостроти зору у пацієнтів з катарактою та іншими причинами помутніння кришталика.


 1   2   ...   13 
empty