Медичне та
лабораторне обладнання
(044) 235 07 04
Новини » «Alpinion» пропонує..

Новости : «Alpinion» пропонує нові акустичні рішення в узд

«Alpinion» пропонує нові акустичні рішення в узд

У квітні «Медігран» презентував на українському ринку медобладнання новий ультразвуковий сканер від корейської компанії «Alpinion» - E-CUBE 5. Новинку було представлено 15-17 квітня у рамках цьогорічного «Міжнародного медичного форуму-2015» на виставковому стенді «Медігран» - офіційного представника «Alpinion» в Україні.

Підвищена увага відвідувачів «Медфоруму» та, зокрема, спеціалістів та експертів з УЗД до E-CUBE 5, засвідчила, що нова розробка одразу отримала прихильників. Перш за все такому ефекту завдячував яскравий дизайн сканера, що вирізняв його з усього широкого асортименту «Alpinion». В подальшому ж, більш тісне знайомство з можливостями візуалізації та технічними особливостями новинки лише примножувало приємні враження гостей стенду «Медігран».

Слід відзначити, що концептуально E-CUBE 5 є універсальним апаратом для щоденних досліджень різного ступеню складності. Це сканер, покликаний відмінно поєднати в собі такі якості, як компактність, розумні рішення і високу продуктивність. Чудова якість зображення є результатом перегляду компанією ALPINION акустичних технологій, які відмінно управляють і обробляють ультразвукові сигнали. Унікальні програмні пакети ALPINION для безлічі сфер досліджень підвищують достовірність і точність діагностики.

Детальніше ознайомитися з особливостями технологій нового узд апарату «Alpinion» E-CUBE 5 ви можете, відвідавши наш каталог на сайті компанії: НАТИСНІТЬ ТУТ

або звернувшись до регіонального представника «Медігран»: НАТИСНІТЬ ТУТ

 
<< Назад
empty