Медичне та
лабораторне обладнання
(044) 235 07 04
Новини » «Медігран»..

Новости : «Медігран» представляє новинки від ТМ HEINE

«Медігран» представляє новинки від ТМ HEINE

У січні 2015 ТМ HEINE розширила лінійку своєї продукції новим освітлювальним інструментарієм, а також новинками для дерматоскопії і офтальмоскопії.

Тепер поряд із уже добре знайомими зразками продукції від німецького виробника діагностичних інструментів ТОВ «Медігран» представляє наступні оновлення:

• Непрямий бінокулярний офтальмоскоп SIGMA 250

Офтальмоскоп з кріпленням на окуляри - тепер з LEDHQ. Інструмент для діагностики зіниці будь-якого розміру з двома роздільними контролями для вибору ідеальної настройки конвергенції і параллакса. Гарантує повністю освітлений вид зіниці на відстані до 2 мм, а також при огляді по периферії.

• Дерматоскопія HEINE NC1

Безконтактний дерматоскоп з LEDHQ забезпечує швидку і точну діагностику в умовах щоденної експлуатації. Оснащений поляризаційним освітленням для детальних планів кришталика і судинних структур без необхідності використання контактних рідин. У новинки точна оптика з 6-кратним збільшенням, при цьому асферична оптична система забезпечує неперевершену чіткість і роздільну здатність.

• Налобний освітлювач HEINE ML 4 LED

Освітлювач з ультра-яскравим коаксіальним освітленням LEDHQ, яке формує новий стандарт світлодіодного підсвічування, що визначає оптимальну інтенсивність світла, однорідність і передачу кольору для кожного дослідження. Забезпечує регульоване освітлення точки дослідження. Діапазон розміру плями від 30 мм до 80 мм. (на 420 мм робоча відстань), щоб відповідати будь-якому діагностичному випадку.

• Налобний освітлювач HEINE ML 4 LEDз цифровою відеокамерою DV1

DV1 - це 1,3-мегапіксельна відеокамера високоїроздільної здатності (1280 х 960 пікселів) з повністю інтегрованою системою. Корпус пилонепроникний і позбавлений незручних зовнішніх кронштейнів або призм.

 

Більш детальну інформацію про кожну січневу новинку ТМ HEINE від компанії «Медігран» ви можете отримати на сайті в розділі «Каталог». Ознайомитися з ціновими пропозиціями - зв'язавшись з регіональним менеджером нашої компанії за телефоном, що відповідає регіону запиту або E-mail: diagnostics@medigran.com в розділі «Контактна інформація».
<< Назад
empty